jirka F

Proč se vlastně upustilo od zobrazení toho, kdo otázku nebo odpověď nahlásil?

Nejlepší odpověď
quentos

Protože se toho zneužívalo (podobně jako někdejších palců dolů). Dotyčný byl pak terčem nenávistných zpráv od autora nahlášeného příspěvku.

Další odpovědi
led

Každý užívateľ so má právo a môže slobodne, to znamená naozaj z vlastného rozhodnutia, či príjme pravidlá tejto stránky alebo nie.
Je to len na jeho vôli a rozhodnutí. Ale ak ich prijme, musí ich aj dodržiavať!

Dôvody napísal quentos, ale napriek tomu ich zopakujem:
„Protože se toho zneužívalo (podobně jako někdejších palců dolů). Dotyčný byl pak terčem nenávistných zpráv od autora nahlášeného příspěvku.“

tieto quentosové slová, môžem potvrdiť, určite nie sama. Ak pozriete do starých otázok, mnohé z týchto nenávistných reči si tam aj môžete prečítať.

Poznámka,
autacek a další, pokud by uživatelé (někteří) opravdu dodržovali pravidla a „drželi na uzdě své vášně“, hodně příspěvků by opravdu nemuselo být nahlášených.
Protože spolu s nahlášenými otázkami mizely i zajímavé a podnětné odpovědi, diskuse.
Takže stačí před odesláním svého příspěvku ještě jednou si ho přečíst a zamyslet se opět nad svým slovy a celým textem a až pak odeslat.
S úctou k nekolika vašim naozaj podnětným příspěvkům.

autacek

Protože se pak museli udavači stydět a neunesli to. Minimálně v případě neoprávněného nahlášení by měl být dotyčný spraven o tom, kdo to byl a neoprávněný nahlašovatel by měl dostat na nějakou dobu zákaz dalšího nahlašování. Hnedle by to bylo lepší, jenže.. na tomto portále se již programátorsky patrně nic nezmění.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@led potrefená husa nejvíc kejhá, léty ověřeno, viďte. Nechcete příspěvek rovnou smazat? Tedy vlastně jenom skrýt, že.

Myslím, že každy si má především počínat tak, aby na něj neměl druhý důvod k zlosti a když už, tak to musí umět přijmout. Ono přece vyžadovat dodržování pravidel není nic, za co by se měl člověk stydět, ale vy to vidíte očividně jinak, když to nedokážete odlišit třeba od šikany či povýšenectví.

led

Vážený autacek, napriek urážkam, ktorými ste ma tu zahrnul, upustím od nahlásenia, nie ste to hodný! Vaše stupídne správanie sa na tejto stránke je hodné štamgasta v krčme 5. cenovej skupiny.

led

dodatok, vzhľadom na vaše obľúbené zneužívanie strieborného užívateľa skrývaním vám nehodiacich sa príspevkov, vkladám sem celé znenie mojej odpovede:
Každý užívateľ so má právo a môže slobodne, to znamená naozaj z vlastného rozhodnutia, či príjme pravidlá tejto stránky alebo nie.
Je to len na jeho vôli a rozhodnutí. Ale ak ich prijme, musí ich aj dodržiavať!

Dôvody napísal quentos, ale napriek tomu ich zopakujem:
„Protože se toho zneužívalo (podobně jako někdejších palců dolů). Dotyčný byl pak terčem nenávistných zpráv od autora nahlášeného příspěvku.“

tieto quentosové slová, môžem potvrdiť, určite nie sama. Ak pozriete do starých otázok, mnohé z týchto nenávistných reči si tam aj môžete prečítať.

Poznámka,
autacek a další, pokud by uživatelé (někteří) opravdu dodržovali pravidla a „drželi na uzdě své vášně“, hodně příspěvků by opravdu nemuselo být nahlášených.
Protože spolu s nahlášenými otázkami mizely i zajímavé a podnětné odpovědi, diskuse.
Takže stačí před odesláním svého příspěvku ještě jednou si ho přečíst a zamyslet se opět nad svým slovy a celým textem a až pak odeslat.
S úctou k nekolika vašim naozaj podnětným příspěvkům.

autacek

@led vy jste šílená! Přestaňte si mne brát neustále do úst, můj nick ve vaší odpovědi nemá co dělat.

quentos

To tedy má, porušuješ pravidla jako na běžícím pásu a zneužíváš pasivity admina. Na jiných webech už bys dostal dávno banána.

autacek

@quentos co od tebe čekat, než vulgarity a urážky, přitom sám neznáš ani nedodržujes kodex.