zvonisek

Proč zemřela hvězda TV Šlágr?

Proč ten Covid 19 nepřekonal a odešel na věčnost? Úžasný člověk, moderátor Vratislav Měchura.

Změnila jste otázku. Ta původni zněla

Proč se to muselo stát a zemřel můj vzor, můj bývalý učitel?

Nejlepší odpověď
Kelt

Můžeš se ptát proč a hledat odpovědi. A každá se ti bude hodit. A podívej se na to jinak. Třeba je to šance pro tebe, máš vzor, tak jdi jeho cestou. A můžeš vyrazit hned. Je to smutné, ale neměli bychom se trápit tím, co se stalo a muselo stát.

Další odpovědi
zjentek

Protože C19 si nevybírá. A to je tak jediné, o čem se v souvislosti s touto nemocí dá hovořit jako o spravedlivém.

elkon

Řada „odborníků“ ti tady řekne, že žádný Covid neexistuje, že je to propaganda. Já si to nemyslím.

Drap

Zeptej se Covidu, nebo v nebi.

da ny

Chápu Váš smutek, Předpokládám, že souhlas rodiny se zveřejněním
informace a jména zde, máte. Neudala jste věk, ani zdravotní stav
pana učitele. Bohužel z mnoha důvodů se někteří pacienti ocitnou
ve velmi vážném stavu, který jejich organismus nezvládne.
Život přináší i odchody našich milovaných, oblíbených osob.

marci1

Po změně otázky:
Vratislav Měchura prodělal mozkovou mrtvici, zápal plic a jelikož byl fyzicky oslaben, zemřel na covid-19.
https://www.di­vadelni-noviny.cz/zemrel-vratislav-mechura

iceT

Proč umřela spousta jiných, neznámých lidí na koronavirus nebo na komplikace s tím spojené?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Elkon: Neznám žádné popírače covidu, ale znám lidi, kterým vláda ničí život a existenci. Za totáče zavírali lidi za to, že nepracovali. Teď zavírají lidi za to, že pracují.

elkon

Příspěvek smazán administrátorem.