KulimorX

Proč se supermarkety předhání v cenách?

Když všechny supermarkety atp. Maji jednoho majitele? Je to takove divadlo pro věřejnost?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jak to myslíš, že všechny mají jednoho majitele?
Jako jednoho jediného stejného majitele?
To jako fakt?

Další odpovědi
elkon

Jak může někdo vypustit takovou kravinu, že supermarkety mají jednoho majitele? To je jako z jiného světa.

Mc Merkurion

… a na to jsi přišel jak ???

@Ametyst: … raději googli pořádně, pak zjistíš, že u nás je sice hodně supermarketů, ALE nejméně dva zahraniční majitelé, několik domácích řetězců a pak čistě soukromé supermarkety … takže dodej zdroj své dezinformace, že VŠECHNY supermarkety maj jednoho majitele … asi opravdu nevíš o čem mluvíš, jen se snažíš z některých dělat blbce … kartelové dohody existují, ale to je jiná …

Ametyst

Samozřejmě má zakaznik nabýt dojmu, ze na našem malém plácku existuje nějaká konkurence. Za hranicemi zjistí, že majitel je jedno globální monstrum. Tady se rádo googlí, tak si pochybovači vygooglí schéma řetězců.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@Ametyst: … raději googli pořádně, pak zjistíš, že u nás je sice hodně supermarketů, ALE nejméně dva zahraniční majitelé, několik domácích řetězců a pak čistě soukromé supermarkety … takže dodej zdroj své dezinformace, že VŠECHNY supermarkety maj jednoho majitele … asi opravdu nevíš o čem mluvíš, jen se snažíš z některých dělat blbce …