_136

Proč se nemůže jezdit po Karlově mostě automobilem ani motocyklem?

Všechny pražské mosty jsou přístupné automobilům i motocyklum ale Karlův most nee je ktomu duvod?

Nejlepší odpověď
Rokio

Asi proto, protože je to historická památka.

Další odpovědi
Midoc

Karlův most je od roku 1965 pěší zónou.
https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/historie-karlova-mostu-krok-za-krokem/r~i:ar­ticle:460113/

zvonisek

To jsi MikeJepan?

Mc Merkurion

… všechny ne, některé jsou jen železniční, a tenhle je pro pěší …
… proč ??? … to dá rozum, dyť by to nevydržel, auta by se tam nevešla a turisti by neměli kudy chodit …

Herjulfson

Protože je tam značka zákaz vjezdu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.