jenda cenda

Proč se nedělají stříbrné prsteny s diamantem

Procházím eshopy a nikde jsem nenašel nějaký větší výběr zásnubních prstenů ze stříbra, které mají diamant.

Je to kvůli výrobě, nebo že stříbro se k diamantů nehodí …odpoví mi prosím někdo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ale dělají, tohle mi vyšlo na první pokus: https://www.hot­diamonds.cz/di­amantove-prsteny?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=VS_Stri­brne-sperky-s-diamanty_Hotdi­amonds.cz&utm_con­tent=stribrne+prste­ny+-+diamant&utm_ter­m=stribrne+prste­ny+s+diamantem
Mimo to si myslím, že diamanty se ke stříbru velmi hodí. Jsou elegantnější. Zvláště je fajn, když je stříbro rhodiované, uchovává si vysoký lesk a nečerná.

Další odpovědi
marci1

Dělají a také mi zdá spojení stříbra a diamantu velmi vhodné, elegantní a krásné. 🙂
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=st%C5%99%C3%AD­brn%C3%BD+z%C3%A1snub­n%C3%AD+prsten+s+di­amantem&rlz=1C1G­CEA_enCZ832CZ832&s­xsrf=ALeKk018PD64A­AsrzXdFX8yease­TiZsgAA:1605559031­234&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­2ahUKEwiBxeO99Yf­tAhUuzYUKHTDHA­sIQ_AUoAXoECAw­QAw&biw=1526&bih=680

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Dělají se a na prstu ruky, téměř k nerozeznání od bílého zlata.
Jen je třeba se o Ag kov starat, více než o zlato.