zvonisek

Proč nepřiznali průkaz ZTP, aniž by člověka viděli?

Proč nepřiznali člověku průkaz ZTP, když ujde tak 20 metrů o berlích a o něco více s chodítkem?
Nesmí ani parkovat na invalidech, tudíž se téměř nikam nedostane. Nemá na nic nárok.
Vím, že je to dle dokumentace.
Je toto spravedlivé?

Vím, že je to dle dokumentace, ale ve všech nemocnicích, kde ležel, mu říkali, že má na to nárok.

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřiznali na základě zdravotní dokumentace. Pokud se ti to nelíbí, můžeš se odvolat a požádat o přezkum.

Další odpovědi
ivzez

V nemocnicích obvykle nepracují posudkoví lékaři a nikdo
z nás neví, proč ten, kdo rozhodoval, rozhodl tak, jak rozhodl.

Zkuste odvolání.

nyjono

Pro parkování na invalidech není průkaz ZTP potřeba. Moje mamka ho má a průkaz ZTP ne. Také chodí s berlemi nebo chodítkem.

agentpv

Znám případ kdy za trvale ležícím dědečkem přišla mladá socioložka a on aby se pochlapil tak ji tvrdil jak chodí na vycházky, vaří si … no a přišel o nějaké ty ZTP a příspěvky na péči… aniž by ta se ta socioložka přesvědčila jestli opravdu chodí,