bnuir

Proč můj pes poslední dobou brečí u jídla?

Zajímalo by mě

Nejlepší odpověď
Kepler

Nedáváš mu náhodou školní obědy? Zajímavé, já jsem psa brečet ještě neviděl. Možná má nějaké slzení z podrážděných očí?

Další odpovědi
zjentek

Pokud nemůže spokojeně jíst (zuby, polykání, žaludek, střeva, jiné zranění a další a další příčiny), bude ti o tom nějak říkat – nějak ti to signalizovat!

Máš už všechno vypozorovaný? Nebo jinak – pozorovals toho psa DŮKLADNĚ, než ses zeptal zde? Víme, CO VŠE JE MOŽNÝ vidět, když se hluboce a pozorně díváme a pozorujeme? Víme? Bo já DŮKLADNÝM POZOROVÁNÍM lidské plémě NEPŘETRŽITĚ trpím pocitem, že nevíme!

Veterinář možná nejsi, ale proč tvůj pes bečí u jídla, zjistíš, uvidíš.. (;

Drap

A co my s tím. Netuším, na co se ptáš. Třeba mu je do breku nad tím, když se podívá na stravu, kterou mu dáváš, a porovná to s tím, co všechno on dává tobě. Zkus to trochu vylepšit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.