Lgee

Proč mi to cenzurujete?

Proč mi mazete ten příspěvek kde se ptám proč instagram necenzruuje porno a dávam k tomu snímek obrazovky?

Nejlepší odpověď
led

Možno práve kvôli tomu snímku. Uvedomte si, okrem iného, že na túto stránku chodia aj nepolnoletí.
Je to len dohad, pretože aj vaša predchádzajúca otázka s rovnakou otázkou bola skryutá, alebo priamo odstranená.

annas

led,

u stejné otázky na cenzuru jsem reagovala na příspěvek geOrgeho, který napsal, že otázku smazala potrefená husa či houser.

Také se domnívám, že podle popisu v otázce původní dotaz porušoval pravidla Ale jako vždy admin může mít jiný názor. Ale má konečné slovo. Nahlašovatel to vidí jinak, někdy admin potvrdí, jindy otázku vrátí.

Ale proč vždy někoho urážet, prosazovat jen svůj názor. Vzpomínáte si na původ přezdívky gagaga?:

led

Aha a ja som myslela, že to bola pôvodná verzia otázky (podľa názvu), na ktorú sa Lgee pýta, tak rýchlo zmizla, že sa mi titulok mihol pred očami a bol preč.