Kepler

Proč mě píchá většinou v levém oku, když piju kafe?

Už tak blbě vidím a ještě tohle?!

Nejlepší odpověď
orwell

Zkus držet šálek v druhé ruce, nebo vyndej lžičku.

Další odpovědi
marci1

Příčin může být více. Navštiv očního lékaře k vyloučení zeleného zákalu. 🙂

Kryšpín

Je to vzpomínka na budování komunismu v socialismu.

Zvidatel

Jak radí orwell, první vyndej lžičku. ;)
Blížící se infarkt?
Možná je to způsobeno párou z hrnku, můžeš mít nějaké podrážděnější oko nebo víčko a reaguje to na to.
Zajdi k doktorovi.

Hufnágl

Mě zase škube zubem po pozření španělského ptáčku i s nití.

led

Pite ústami, nie očami!

Pripomenuli ste mi, vtip zo Sliača (bývala letecká základňa udatnej sovietskej armády, počas rokov 1968–1989)
Prišiel vojak Váňa k lekárovi:

  • Súdruh doktor, keď v klube pijem vodku, páli ma ucho.
  • No ukáž ako piješ vodku

Vojačik chytil pohár do ruky, dvihol stakan k ústam, pozrel ku dverám, či nejde dôstojník a
vodku si nalial do ucha…

zjentek

Třeba je ti tik od nervů, kterej ty sám si uvědomíš až při siestě – při kafi! Lidi jsou hodně v presu, podobný věci jsou u nich úplně běžný… (;

OptieX

Protože vasokonstrikce a zvýšení krevního tlaku.