CTTON

Proč mají některá videa na stejném kanále méně, některá více zhlédnutí?

Přitom jsou na stejném kanále, pozoruji to již několik let

Ptám se na shlédnutí ne na like.

Proč mají některá videa na stejném kanále méně a některé více shlédnutí?

Nejlepší odpověď
anonym

Co je na tom k nepochopení?

Podobně se můžete zeptat proč má vaše auto víc sjetý gumy než sousedovo, i když jsou od stejnýho výrobce.

Chápeme?

Další odpovědi
Ametyst

Protože někdo se před shlédnutím přihlásí a jiný ne. Nepřihlášený pak nemůže „lajkovat“.

Kelt

To se ptej lidí, kteří se na to dívají. No podívej se na oba a pak si sám odpověz, v čem se liší to video, které je více prohlíženo, od toho druhého.

RealFoxy

Je to jednoduché. Můžou za to algoritmy – algoritmy nám doporučují videa a my na ně pak klikáme (viz. domovská stránka YouTube). Proto se jedno video zobrazilo vícekrát a druhé méněkrát.

Edison

Ametyst, co má společného lajkování s počtem shlédnutí???

CTTON

Kelt – to jakože ty lidi vidí obě videa a podívají se jen na jedno?

CTTON

Ptám se na shlédnutí daných videí jedno má 150 tisíc a druhé 90tisic.