CgJob

Proč je život ke mně tak nespravedlivý?

Po smrti rodičů zdedim byt, rodiče mám rád nejsem nějaká bezcharakterní zrůda, ale pravděpodobně to bude celkem brzy, ale štve mě že byt je v Litvínově u gymnázia, ale není to špatná lokalita..je tady celkem klid, mnohonásobně větší než v paneláku, ale štve mě to že ten byt prodám maximálně za mega. Což je prd. Závidím lidem co zdědí byt v Praze za 10 mega. Ale tak zas někdo nemá ani byt na začátek.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Protože si debil

Při takovémto dotazu se nabízí druhá možnost. Co v tom vidíš nespravedlivého? Spousta lidí nedostala od rodičů nic. Nijak ses o byt nezasloužil, jen tak ti spadne do klína. Chybu hledej sám v sobě a ve své hlavě. Tam si to srovnej a bude líp.
Osobně jsem také v podstatě nic nedostal. A to co jsem dostal, tak až později a hned jsem to daroval zase dál. Dnes mám vše co potřebuji a víc bych ani nechtěl. Snad kdyby to bylo možné, tak aby někdo přidal trochu zdraví.

Další odpovědi
Malvína

Protože si debil

Tak co ti je přednější? Rodiče, nebo prachy? Liskni si. NIKDY bych nepřemýšlela nad penězi, kdybych o rodiče přišla. K čemu ti budou peníze, když o to nejcennější přijdeš?

zjentek

Jiné

Hele, dávej v životě bacha, co si od něj přeješ. A to je celý. (;

anonym

Protože si debil

Zvidatel

Protože si debil

Život je nespravedlivý ke všem. Ale jak ty píšeš, tak si hlavně de*il. Na světě jsou mnohem důležitější problémy.
Nezabývej se malichernostmi a nebuď tak sebestředný.
Chudoba, Válka, smrt, hladomor, genocida, katastrofy, hromadné vymírání, apokalypsa. A teď to ještě srovnej s velikostí vesmíru, s ostatními planetami, hvězdy, galaxiemi, pravděpodobným nekonečnem kosmu a vším, co ani nevíme. Ještě do toho zahrň pomíjivost a nicotnost lidského života a jak jsme malí. Při takových myšlenkách ti tvoje „problémy“ budou připadat malé. I ty sám si tak budeš připadat.
Nějaký byt.
Jeslti chceš svůj byt či dům, co nejdřív, vydělej si na něj vlastními silami a nečekej jako nějaká hyena nebo sup na dědictví.

da ny

Jiné

Žasnu, nad Vašimi myšlenkovými pochody!!!
Ráda bycg věřila tonu, že jde o vtip z nudy :)

Život není k nikomu ne/spravedlivý.
Život si píšete sama, záleží na Vás, co a jak prožíváte.
Se závistí a pocity křivd to daleko nedotáhnete.
Já bych se těžko „těšila“ z takto nabytých peněz. O nabytí bytu jste se patrně nijak nezasloužila. Buďte vděčná (poděkujte) i za to, co se Vám zdá „málo“.

Prodala jsem zděděný byt za 460 tisíc. V jiné lokalitě by za něj byl milion. Ale tím jsem se nezabývala. Zaplatily se půjčky, nezbylo nic. Vzpomínám na rodiče s láskou a též s obrovskou vděčností.

Edison

Protože si debil

Kelt

Jiné

A co kdybys tu otázku položil trochu jinak. Jak to, že je ke mně život tak nespravedlivý? Podle čeho soudím, že je nespravedlivý? Co bych měl udělat, vykonat, abych neměl tento pocit, že je ke mně nespravedlivý? Myslíš, že milion v Litvínově je méně než 10 milionů v Praze?

iceT

Protože si debil

A to ti přijde nespravedlivé? Pokud je to hezký, čistý byt, můžeš ho v budoucnu pronajímat a těch 10 mega za čas naspořit, nebo mít jistý nějaký příjem. Ale radši budeš závidět, to je skvělá vlastnost.

Maty M

Protože si debil

CgJob

Malvína – tak nejcennější je moje zdraví. Rodiče mám sice rád ale více si vážím svého života a zdraví.

Malvína

Fajn. Ale nemůžeš stavět na stejnou pozici rodiče a peníze. To je prostě sobecké. Jde ti jen o to, že dostaneš “mega” a ne 10 mega jako nějaký Pražák… Toto je hrozně smutné, někdo nedostal vůbec nic. Měl bys být vděčný i za toto. Pro tebe je to možnost střechy nad hlavou.

anonym

Aha, jasně…takže druhá odpověď je správně