Lgee

Proč je 99% lidí ignorantů?

Mohou něco udělat, ale přesto radši nasávají a dají si cigárko, přestože ještě mají naději.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Nejspis se pohybujes ve spatne spolecnosti!

Další odpovědi
Mravenec

A co ti je do toho, kdo co kouří?

quentos

… ptá se někdo, kdo soustavně kašle na interpunkci…

Drap

Kde jsi k tomu údaji došel? Nebyl by nějaký odkaz? Považuji tvé tvrzení za nesmysl a číslo je pouze vycucané z tvých prstů.

Filip84

Úplně změň svůj sociální fond. Pak zjistíš, že Tvé tvrzení je domněnka.

Rokio

A ty jako patříš k tomu jednu procentu, kteří nepatří mezi ignoranty?

Inteligentních lidí je daleko více, než si myslíš.

paul1

Nějaké procento ignorantů je v každém národě. Někteří z lhostejnosti, někteří z rebelantství. Ale tolik jich nebude.

VaclavZeman

Budu hnidopich, ačkoliv v češtině taky občas dělám chyby. V otázce je chybička i po opravě. Má to být 99 %. 99% znamená devadesáti devíti procentní. Děkuju. 🙂

quentos

To máš sice pravdu, nicméně devadesát devět procent se píše s tzv. vlasovou mezerou, která se na klávesnici těžko udělá.