Lgee

Proč je 95% žen ošklivých?

Proč je 95% žen ošklivý ?
Nevzhledné a celkově ošklivé.

PS: kdyz se mi kluci nelíbí tak na ně budu asi têžko 🥀

Nejlepší odpověď
paul1

Mně se to zdá spíše skoro obráceně.

Další odpovědi
Malvína

A ty jsi kdo? Princ Krasoň?

marci1

Ani bych neřekla! 🙂
Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými.

zjentek

A, pán je gurmán. Hej, o co ti jde, s hlavou nemusíš mít styk. A když s tělem to fakt nejde, tak můžeš mít styk jen s hlavou proč ne..

Ad Paul, MNĚ TAKY! (; D; D;

elkon

Nech si napsat brýle.

da ny

Morous vidí, co chce vidět. Hlavně, že Vy jste ukázkový model krásy!
Zřejmě Vám chybí i trocha životního optimismu, fantazie, tolerance.
Nebo máte vlčí mhu? Copak Vám asi ženy (matka) „provedly“, že v sobě živíte odpor :D

Rokio

Podle mě je většina žen krásná. Každému se to ale může jevit jinak.

nikdooooo

bro ty asi taky nebudeš moc pěknej vid, to že tě nechce neznamená že je ošklivá ❤️

anonym

Nešťastníku, vypadá to,že ty budeš na kluky.

xiperio

Jak kde.
V Anglii možná.
Tam je to zdegenerované.
Ale Slované jsou v pohodě.