zjentek

Přitopíme si?

Asi to bude potřeba. Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

Ano,
zuž 3 dny nám v městských bytech topí.

Další odpovědi
Drap

Jak kdo

aliendrone

Opovaž se!!! 😉
Třetí svetr na těch dvou na sobě ještě SICHER nemáš, zločinný dezoláte, sabotující Káněti jeho rajskou budoucnost! 😁 😁 😁

Syd

Jo, od pátku topím.

Jiří Bohumil

Ano. Včera večer jsem udělal „ordung“ u kotle, po letní pauze a zatopil. Pochopitelně v „závadném“ kotli nižší třídy než 3 (věčný litinový Viadrus). A vzhledem k tomu, že „chčije a chčije“, jak říkal děda Komárek a venku nikdo nebyl, tak jak se setmělo, aby nebylo vidět případný větší kouř, tak jsem veškerej bordel (papíry, krabice, obalové materiály a horší dřevo), které se za poslední dobu nahromadily, pěkně spálil. Ale nejsem zase takovej exot, abych pálil petky a jiný svinstvo, to ne. A bylo pěkně teplíčko. 😁

paul1

Zatím ne, topení zapnu později, teď jen občas zatopím v kachlovci, co máme v jídelně, teplo se šíří do celého bytu.

zjentek

Da ny, slyšel jsem zvěsti, že v těchto bytech šetřit, znamená platit více. Něco ve smyslu, že utáhneš ten jejich ventil, ale ti stejně naúčtují, jako když necháš běžet teplíčko a za jistých okolností JEŠTĚ VÍCE. Nechápu nic… 😮😮😲 Je to PRAVDA?

zjentek

Počkej, neodpovídej. Já na to téma položím ZAJÍMAVOU otázku 🙂😬😉