Vendy556

Netušíte někdo, jaké/které otázky mi mohou být položeny u přijímacích zkoušek na SŠ?

Ahoj,
čeká mě přijímací pohovor na střední školu, obor knihkupecké a nakladatelské činnosti. Netuší někdo, jaké otázky mi mohou být položeny?

--
Přijímací pohovor na střední škole

Odpovědi
annas

Ptáte se na špatném místě. Domníváte se, že by vám to prozradili ve škole, na niž se chcete hlásit? Budou přijímací zkoušky, nikoliv pohovory. Ale můžete být přijatý i podle jiných kritérii.

I kdybych tušila, neřekla bych vám to, přece se nechcete spoléhat na druhé, jak to zde dělá jeden uživatel, ale sám na sebe.

I když chápu, že je to letos náročnější, ale pokud jste plnil úkoly vyučujících, neměl byste se obávat.

Přijímací zkoušky se nemusí vůbec a o přijetí ke studiu se bude rozhodovat na základě jiných kritérií.

Tuto možnost si škola musí vyhradit v kritériích pro přijetí, která budou dostupná na webu školy do 31. ledna 2021.

Vzhledem ke koronoviru to bude letos jinak. Určitě se dovíte na webové stránce školy.

https://www.in­foabsolvent.cz/Ra­dy/Clanek/7-0-53

Zkuste si projít starší testy, určitě bude něco podobného.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&biw=1112&bi­h=854&ei=m78fY­OzXG6iprgThvo­aoCw&q=p%C5%99i­j%C3%ADma%C4%8Dky+t­esty+k+p%C5%99­ij%C3%ADmac%C3%AD­m+zkou%C5%A1k%C3%A­1m+2020&oq=p%C5%99ij%C3%­ADma%C4%8Dky+t­esty+k+p%C5%99­ijo%C3%ADmac%C3%AD­m+zkou%C5%A1k%C3%A­1m+&gs_lcp=CgZwc3ktY­WIQARgBMgoIIRA­WEAoQHRAeMgoI­IRAWEAoQHRAeM­goIIRAWEAoQHRA­eMgoIIRAWEAoQ­HRAeMgoIIRAWE­AoQHRAeMgoIIRA­WEAoQHRAeMgoI­IRAWEAoQHRAeM­goIIRAWEAoQHRA­eOgcIABBHELADO­gUIIRCgAToGCA­AQFhAeOgIIADo­ECAAQQzoICCEQ­FhAdEB46BAghE­BU6BwghEAoQoA­E6BQgAEM0CUOR­QWOGsAWDQxQFoB3A­CeACAAdABiAHPKpIB­BjUuMzkuMZgBA­KABAaoBB2d3cy13aX­rIAQjAAQE&scli­ent=psy-ab

nyjono

Možná ti položí otázku, zda zvládneš do pole pro otázku vložit otázku.
Otázka, to bys mohla vědět, je věta tázací a končí otazníkem.
😒😒🤣🤣🤣

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.