kurec

Přijdou vám vlaky Leo Expressu nebo Pendolina luxusnější?

Nejlepší odpověď
quentos

… než co? Nesmyslná otázka, když nevíme, s čím srovnávat.

Další odpovědi
Kelt

Několikrát jsem použil Pendolino, protože to bylo pro mne jediné možné spojení. A že to lépe vypadá, to je jen vnější dojem. Manželce se Pendolino nelíbilo a ani jízda v něm.

anonym

Leo Express – nic moc. Obsluha pomalá, chaotická, netekla voda, zpoždění, wifina taky nefachčila, prostě tragedie. Už s ním nepojedu.

elkon

Nepřijde mi nic nikam. Jezdím autem.

dudu

Nedávno jsme k plné spokojenosti cestovali v modernizované verzi Pendolina. Cítili jsme se mnohem lépe, než např. v nějakém turistickém letadle. Příští měsíc pojedeme opět Pendolínem do Mariánek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.