autacek

Překvapilo Vás, že se dotaz na rozdíl mezi ovčákem a vlčákem stal dotazem+? A jakpak dělá kozička?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yvqTcoCuv­PY&feature=you­tu.be&t=523

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřekvapilo. Již jsem si zvykl, že dotazy+ jsou někdy téměř šokující a již dávno jsem se rozloučil s tím, že bych někdy pochopil podle čeho se vybírají. Myslím, že samotná otázka " jakpak dělá kozička" je silným nominantem na další dotaz+

Další odpovědi
Kepler

Mně se nezdál ten dotaz až tak blbý. Já jsem si například myslel, že vlčák je lidový a nesprávný výraz pro německého ovčáka. Jinak označení DOTAZ+ je plně v režii admina, tedy subjektivní. Taky se někdy v duchu ptám, čím si to onen dotaz (včetně mého) zasloužil. Škoda, že taky neexistuje označení SLOVNÍ PRŮJEM TÝDNE.

quentos

Ne, už tu byly takto označeny i některé učiněné hovadiny.
A kozička? Přijde na to, jaká. Jestli silikonová, tak ta dělá občas pssssss… a občas píííísk…