FlAsh_7

Preferujete analogové nebo digitální hodinky?

Já tedy osobně analogové.

Nejlepší odpověď
Emefej

Výhradně ručičkové!

Další odpovědi
Drap

Bez ručiček to nejsou hodinky.

led

Digitálne hodinky tam, kde je potrebné poznať presný čas aj na sekundy. Prípadne s možnosťou využívania digitálneho času v hodinkách s rôznymi uživateľskými programami, audio, vide záznamníkom, telefonovanie, miesto kreditnej karty a podobne.

Analogové hodinky tam, kde vám stačí poznať „približne“ presný čas, s možnosťou podľa polohy ručičiek určiť svetové strany

marci1

Analogové. Vypadají jako náramek a tedy zároveň slouží i zdobí. 🙂

Mc Merkurion

… žádné …

anonym

Nesnesu na sobě oblečení, natož cokoli dalšího. (Volím co nejvolnější a nejméně zasahující oblečení.) Nechápu, jak ze sebe někdo může dělat věšák, nebo šperkovnici …

elkon

Kdysi, když jsem ještě chodil do práce, tak digitální, protože díky tomu, že nemají mechanické části, v nich vydrží baterie mnoho let. A to jsem je používal i jako budík. V mém případě to bylo 12 let. Nemusely se hlídat, ani natahovat. Dnes už tak moc čas nesleduji, tak mi stačí mobil. Ale hodinek mám několik, avšak je používám minimálně.

paul1

Hodinky nosím jen zřídka a když, tak analogové, mám jedny několik desetiletí staré, pozlacené, krásná práce, dostal jsem je k narozeninám a chodí dodnes spolehlivě.

Alesh

Výhradně digitální ve formě smartphonu. 😉

nyjono

Podle toho, k čemu je potřebuju.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JsemVegan32

Klasické ručičkové, nemusí se nabíjet a pokud chcete hodinky tak to nemusí umět ukazovat mapu nebo telefonovat