MC Hujer

Jaká je práce v KFC? Máte s ní někdo zkušenosti?

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat jaká je práce v KFC jestli máte někdo zkušenosti? Přemýšlel jsem nad tím jestli to vyzkoušet ale vůbec nevím jak se tam začíná, jestli ze začátku budu něco připravovat nebo mě dají ke kase ale to si myslím že až později, potřebuji to vědět abych vědel jestli tam nastoupit a pak abych toho nelitoval. Budu moc rád za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
msi

Ja mam zkušenost. Chtěj, aby si neměl vousy.. takze oholenej do hladka tvar, maj predepsany hadry, boty, takze kdyby nemeli tvou velikost zaplatej ti novy normalne, zacnes rano normalne, seznamis se s kazdym, ukazou kde co je a prvni co delas, tak je obalovani stripsu atp… ukazuji maso v lednici s datem spotreby, kam se dava ofritovane atp… ale prvni proste obalujes (maj na to postup kolikrat, jak atp), fritujes, az pokrocis tak te pusti na to, abys ty burgery atp balil, sestavoval, a pak je dalsi meta kasa… nikdo nikoho nenutí, jsou jak kde, ale vetsinou pratelsky, urcite se priprav na to, ze je to fofr jak blazen, kdyz sou obedy tak to tam lita jako svine… nad tebe se na displeji ukazuje co mas delat, kolik ceho pripravit… promin ze to pisu chaoticky, jeste u toho pracuji

spis se ptej konkretne jesi chces
ale rozhodne se neboj, tam berou novacky porad, je to lehka prace, ale tempo byva proste no ve spicce..
piti mas zadarmo co vypijes
mas naky slevy atak…
smeny ti planuje manazer a proste vzdycky byla domluva perfektni, jako lidi fakt super hele, obcas se asi najde nekdo zly, ale to je vsude, tak at mas stesti…

Další odpovědi
Drap

Dají tě tam, kde momentálně někoho potřebují. Neboj se, šéfa pobočky nebudeš muset dělat.