jirka F

Pouštíte si někdy na uklidnění nebo prostě jen tak ASMR (autonomous sensory meridian response)?

základní příklad: https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=asmr+soap+cu­te

pro ty pokročilejší jsou pak i jiné ASMR, ale chci se zeptat: provozujete něco podobného?

částečný zdroj:https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/ASMR

Nejlepší odpověď
quentos

c) jiná odpověď

Styděl bych se zatrhnout ty dvě odpovědi plné chyb (jako obvykle), takže zatrhnu jedinou, která je zázrakem bez chyby.
„auntonomous“ je taky dobrý.

Další odpovědi
anonym

c) jiná odpověď

Radši poslouchám něco normálního, jako třeba hudbu.
Proč bych měl koukat nebo poslouchat, jak někdo krájí mejdlo?

Drap

c) jiná odpověď

určitě ne.

Malvína

a) ano už jsem měl tu zkušenost

Pustila jsem si jednou ze zajímavosti, ale není to nic pro mě. Nemám u toho ty blažené pocity jako příznivci ASMR.

Arne1

b) ne nic takového neznám alespoň do teď ne

jsemjá

c) jiná odpověď

Moc ne ale znám to.

RyuzakiKate

a) ano už jsem měl tu zkušenost

Celkem často, je to takové moje guilty pleasure. Nejradši poslouchám křupavý zvuky (Babica by ze mě měl radost), když si s tím někdo dá práci i vizuálně, tak mi to nějaké množství endorfinů do mozku vyplaví…