Kulpix

Postíte se dnes? Držíte půst? Co jste snídali?

Já jako křesťan půst držím. Měl jsem pouze dva tenké plátky vánočky lehce zasněžené cukrem.

Nejlepší odpověď
rouzi

Ne půst nedržím, v mém věku bych to nemusela přežít.
:-p

Další odpovědi
Drap

Ne, nepostím se.

Gestas

Já jsem měl rohlík s máslem a sýrem, protože jsem idiot a na půst jsem zapomněl.

quentos

Ale kdepak. Celý den nejíst a pak se nacpat večer je ze zdravotního hlediska blbost na kvadrát. Takže jako obvykle nic takového – Štědrý den má být štědrý i k žaludku. Snídani si teprve dám – domácí vánočku s marmeládou nebo máslem, mňam, už se těším.

Tw!st

Jsem z věřící rodiny, takže vánočku a sardinky. Oběd dnes nemáme 🙂