jirka F

Porazili byste Andreje Babiše st. ve hře šachy?

Pokud by vás poštou pozval na šachy.

Nejlepší odpověď
Drap

Poč by mě zval? Neze odpovědět. Nevím, zda hraje šachy a na jaké úrovni. Osobně nejsem žádný šachový borec.

Další odpovědi
elkon

Nesmyslný dotaz. Nikdo neví zda vůbec šachy hraje a pokud ano, na jaké úrovni.

aliendrone

To se ještě hraje? Myslím korespondenčně? Já to pamatuji, ale to bylo ještě dávno před internetem v dobách, kdy počítače měly asi tolik ELO jako chytřejší opice. ;) :D :D

Nwm, jakou má Babiš výkonnostní třídu? Navíc – proti blundrům (do očí bijícím chybám, stává se) není imunní žádný šachista, to nevíš? Tož když se poštěstí, klidně můžu vyklepnout i Kasparova, jakkoliv je pravděpodobnost něčeho takového prachmizerná. ;) :) :)

marci1

Nevím jak dobře šachy hraje. 🙂
Když hrál Babiš a Prymula s českým šachistou Davidem Navarou (36), který patří do světové špičky, nejdéle (2 hod.) vydržel Prymula.
https://zivot­vcesku.cz/roman-prymula-a-andrej-babis-hrali-sachy-s-davidem-navarou-epidemiolog-prozradil-jak-obstali/

Wallace

O Andreji Babišovi je známo, že má rád šachy. Navíc to sám říkal.

Já si ale věřím, že bych ho zvládl porazit. Patrím do kategorie I.VT a mé ELO je nyní 1920 bodů.

Rocker

Vzhledem k tomu,že si pamatuju jen tahy koněm,by mě asi rozdrtil.