Lucyfer

Poradíte mi s výběrem mobilu?

Dobrý den, co byste doporučili za mobil, pokud mám následující požadavky?

  • Vždycky sháním mobil menších rozměrů, pro dámskou ruku… Rok od roku je to větší problém. Dá se najít něco pod 6 palců?
  • Potom, mělo by to mít dobrý foťák.
  • Určitě slot na SD kartu, nebo alespoň prostorné úložistě na všechny ty moje kraviny…
  • Notifikační dioda výhodou, podobně jako snímač otisků prstů.

Co dál… Velká kapacita baterie se hodí vždycky, ale raději budu častěji dobíjet, než s sebou tahat půlkilové závaží.
Reproduktory s kvalitním zvukem se taky hodí, ale to takměř nepoužívám…
Odolnost mobilu jednoznačně, ale pokavaď mám možnost to nějak obalit (u některých modelů nejde nalepit tvrzené sklo ani fólie, kvůli zaobleným rohům), tak to oželím.

To je asi tak všechno.
Cena, no… Nejradši bych se vešla pod deset tisíc… Ale můžete vložit několik tipů, případně prodám ledvinu 🤣

Děkuji

P. S. Hlavně ať to má slot na sluchátka, nebo mě vomejou.
(No, případně bych to nahradila bluetooth verzí.)

Odpovědi
dudu

5 nejlepších mobilů do 5000 Kč – podzim 2020:
https://www.cena-vykon.cz/2020/09/­04/5-nejlepsich-mobilu-do-5000-kc-2020/

Dochy

Popravdě, pokud máš rozpočet 10000 neměl by být s volbou telefonu problém. Já bych tedy vybíral u Samsungu, protože jsem zvyklý na jejich rozhraní a foťáky mívaj obvykle slušné. Doporučuju volit podle vlastních zkušeností, jinak klidně můžeš několik prvních týdnů zabít nadávkama na toho kdo tak debilní rozhraní navrhl. (Samozřejmě toto kritérium můžeš vynechat pokud jseš vyrovnaná, trpělivá a máš trochu dobrodružné sklony)

Tomáš1234

Už pár lidem v okolí jsem při podobných požadavcích doporučoval smartphone Samsung Galaxy A20e Dual SIM. Je to jeden z mála malých telefonů (147 mm výšky), který má výbavu na slušné úrovni. Z toho seznamu výše mu chybí jen notifikační dioda. Jinak splňuje vše. A stojí jen 40% tvého rozpočtu :)
Jinak co je u tohoto smartphonu jako fajn bonus je jeho spolehlivost. Podle tohoto webu je spolehlivost dle prodejců 99%: https://www.vy­berto.com/cs/smar­tphony/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.