TeaPack314

Pomalý ale neomezený mobilní internet, znáte nějaký?

Dám příklad, který je pro mě ale stále ještě drahý. U mobil.cz dobijete za dvě stovky, dostanete 200mb dat na 30 dní a po vyčerpání limitu jste stále online i když mizernou rychlostí, což pro mé účely nevadí. Nicméně 200 měsíčně je stále ještě drahé.

Sim mám do zařízení, potřebuji 24/7 dostupnost, žádnou velkou rychlost, nepotřebuji volání ani sms. Pokud víte o nějakém levnějším řešení, sem s tím prosím.

Nejlepší odpověď
Filip84

Tesco Mobile, PrePaid Plan, packet „NA DOSAH“:

datový limit: není
platnost: 30 dnů
Cena: Kč 29.00
(str.10 ceníku)

Odhadovaná maximální rychlost / inserovaná rychlost:
stahování dat / odesílání dat: 16 kbps / 16 kbps.
(str.7 ceníku)

Jde o prepaid plan, tzn. je potřeba pravidelně dobíjet kredit – platnost kreditu je 180 dnů (čl.4.4 věta prvá Všeobecných podmínek), přičemž minimální dobíjená částka je Kč 200.00.

Při měsíční platbě Kč 29.00, představuje platba za 6 měsíců (180 dnů), tj. období platnosti kreditu, částku Kč 174.00, takže částka Kč 26.00 se bude, za každé období, kumulovat (Kč 52.00 za rok). O ty peníze nepřijdeš, nicméně, nebudeš-li na účastnickém čísle využívat nikdy žádné jiné služby, lze z toho konstatovat, že služba bude stát Kč 33.33 měsíčně.

Levněji to opravdu nejde. 🙂

https://tesco­mobile.cz/wp-content/upload­s/2022/07/Cenik_17­.8.2022-3.pdf
https://tesco­mobile.cz/wp-content/upload­s/2022/03/VP_13­.4.22.pdf

Další odpovědi
Pepa25

Pro podobná zařízení s malou spotřebou se používá datová předplacené SIMka, viz https://www.da­tovasimkarta.cz/Da­tova-sim-karta-s-kreditem-200-Kc-d50.htm

zjentek

Poprosit někoho, komu poskytovatel podobnou kartu nabízí k tarifu zdarma a sám ji nevyužije? 🤷‍♂️
Dneska máš spešl nabídek k tarifu jako hub po dešti, často nevyužitých.

TeaPack314

Díky za reakce, asi jsem to měl upřesnit rovnou. Zařízení plánuji několik, vymámit po známých dvacet simkaret už taková sranda nebude. A platby po MB taky nejsou ono, zařízení si mezi sebou budou často data vyměňovat. Stačí mi rychlost okolo 1–2kb/s, nicméně v rámci měsíce to předpokládám udělá i přes giga na jednom zařízení. Resp. ideální situace je opravdu neomezený internet, jelikož s přibývajícími zařízeními bude stoupat i spotřeba dat.