tomin8899

Pokud si připustíme možnost, že agenti Čepiga a Miškin jsou cestovatelé v čase, mohli zabít v roce 1963 J. F. Kennedyho?

Odpovědi
autacek

Copak rok 1963, mě by zajímalo, jestli před měsícem bebyli na dovolené v Egyptě, s fakultativní výletem k Suezskému průplavu.

elkon

Asi je toho na tebe moc.

plebs

To nevím ovšem mohou mít prsty v kauze Frantíka Mrázka

Kelt

Když jsem se dozvěděl, že jeden z těch agentů se jmenuje Miškin, nebo Myškin, tak jsem si vzpomněl na román Dostojevkého – Idiot. Hlavní hrdina je také Myškin. A plukovník, hrabě nebo kníže, vyjde to na stejno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.