zjentek

Pokud si nechám plastikou upravit tvář tak, aby se pořád smála, začnu mít v životě také štěstí?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Možná ano. Vzteklému okolí se to asi nebude líbit. Určitě ale budeš zdravější. Organismus nerozpozná falešný úsměv od opravdového, a bude tedy v pohodě. Doktor Nešpor to už dávno ví, protože to dávno před ním věděli Číňani.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sYx6kWb8mME

Další odpovědi
da ny

Ne.
Nastanou velmi perné situace. :) Budeš pro okolí, za podivína (mírně řečeno).
Ten úsměv musí jít z tebe, od srdce.
Každý vidí štěstí jinak, někdo ho hledá, skládá z malých střípků drobných radostí.
Jde mu naproti a ono přichází. :D
Tak hezkou, dobrou noc!

Kepler

Asi ne. Ten klaun ze série o Supermanovi měl takový morbidní škleb. Pamatuješ si tu Gottovu písničku Ukážu ti cestu rájem? Smějící se bestie z české kotliny si to okamžitě přetextovali: „Roztrhu ti hubu hákem, navěky se budeš smát…“

marci1

Štěstí budeš mít, pokud se k něčemu takovému neodhodláš a nebudeš lidi „strašit“. 🙂
Odstrašujícím příkladem je Donatella Versace: https://twitter­.com/alkhemy/sta­tus/528620934660644864

led

Šťastie nezávisí na výraze tváre, ale na myslení a činoch človeka.

aliendrone

No to bych zrovna NEOČEKÁVAL, ale… Pokud při plastice budeš mít štěstí, nebudeš vypadat jako tlemící se debil. ;) :D :D

Kelt

Tak náš vnitřní stav je zobrazován řečí těla. V dobré náladě se smějeme, ve smutné náladě máme sklopenou hlavu atd. Díky úsměvu se začneme cítit dobře. Je mnoho případů, že se člověk vyléčil jen díky tomu, že byl veselý a smál se. Například jeden měl naději 1: 500, že přežije a pouštěl si filmy, četl knihy s pozitivní tématikou. Nebo lidé museli chodit stále s úsměvem a vyléčili se. Nejhorší na tom je, jak se bojíme, co si o nás pomyslí okolí, ale malé děti se stále smějí a jsou zdravé. Takže zásada platí – radovat se nyní a pak budeš štastný ne opačně, až budu štastný, pak se budu radovat. (nefunguje klávesa na háčky). Ale člověk může vědět spoustu rad ale když se jimi neřídí, tak mu jsou na nic.

EKSOT123

Je taková říkanka: Stále se usmívá, je správně drzý, pod maskou radosti, jsou však jen slzy. Kam přijde, tam je smích, všechno hned ožije a nikdo nepozná, že ten klaun smutný je…

Nevím, jak bys to řešil na pohřbech apod. a určitě by ti občas někdo rozbil hubu. 🙂(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

UPhelp

Stačí to prořezat jako Joker.
Štěstí díky tomu mít nebudeš ani nebudeš šťastnější.

Ale jeden psychologický trik ti může pomoct. Když se „donutíš“ do úsměvu, tak se začneš cítit líp. Když jsi vzteklý nebo smutný, tak tě pochopitelně ani nenapadne se usmát. Ale když se do úsměvvu donutíš a chvíli ho držíš, tak se po chvilce skutečně uvolníš. (Mozek to bere jakoby automaticky, že když se usmíváš, tak je ti hej. Vysíláš mu tím signál, že je vše v pořádku, že se bavíš, prostě ho trochu zmateš a ono to funguje). Odbourá to negativní pocity a časem přivykneš i na lepší náladu, pozitivnější mysl.

Pořádný, široký úsměv, i když se ti nechce smát působí ze začátku trochu zvláštně a nepřirozeně, ale po chvilce se dostaví ty lepší pocity a pak už ten úsměv nemusíš předstírat.

UPhelp

Taková operace by stejně asi nebyla možná. Zapojit a nastavi takhle všechny mimické, obličejové svaly… Za prvé si myslím, že by to lékaři neudělali (nevyhověli by) a za druhé by ani nemohi, protože to není v jejich silách.
A ten psycholický trik funguje, ale mít na tváří úsměv pořád, bez toho aniž bys mohl přestat… to by člověk spíš brzy spáchal sebevraždu. KDyž se usmíváš, tak vlastně zapojuješ/zatínáš svaly. Zkus se usmívat 5 minut a uvidíš, jak to bude nepříjemné, bude to i bolet.

zjentek

Dnes jsem položil jen jednu PERLU, protože je pozdě a musím spát, no.

aliendrone

zjentek>>> Nooo, spíše než perla to je takový „kabel“, ale to je na individuálním posouzení každého soudruha. Jen tak dál. ;) :)
Každopádně chci jen dodat, že mnohem rychlejší procedura (než plastika) je hlasitě zlízka zařvat na kádinku s jododusíkem (trijodamin). S TROCHOU štěstí ti to roztrhne hubu od ucha k uchu (+ bonus > nejspíš se nebudeš na výsledek muset dívat – nikdy)! ;) :D :D