Savier

Pokud se mi zalíbí cizí žena, je divné za ní přijít a začít rozebírat počasí?

Nic lepšího mě nenapadá.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Pokud se neptas nejake Anglicanky, tak si spis mysli, ze jsi blb a bude te ignorovat.
Musis si vymyslet neco originalniho!!

Další odpovědi
Drap

Neni to divné, bude si myslet, že jsi meteorolog

Ametyst

To bude skvělé. Hlavně v zimě, jí můžeš říct: “To nám krásně chumelí. A někde v Evropě se koupou. Jenom abychom se nějakým nařízením z Bruselu taky nemuseli koupat.” Poznáš její názor i úroveň smyslu pro humor. Nebo ji pozveš tam, kde se koupou.
😁

elkon

To záleží na situaci a místě kde právě budeš.

petrph

Počasím můžeš začít, ale s tím vydržíte sotva pár konverzačních vět. Takže si těch témat připrav víc..

zjentek

Tak asi jo bo co má počasí společné s tím že se ti zalíbila (asisem zase autista tywole nechápu).

wolstryt

Divné to nebude, ale počítej s tím, že tu ženskou přepneš do módu „společenské konverzace“ a nikoliv do „flirtovacího módu“. Pokud se ji na víc nebudeš líbit, tak to bude tvá poslední delší konverzace s touto ženou.

Filip84

Je několik možností:

  • pokud je tak „vnímavá“, že pro ni je podstatné to, co člověk říká, tak ano, tak si bude myslet, že jsi meteorolog,
  • pokud je nafrněná, nebo prostě pokud ji „smrdíš“ (jde o endorfiny, nejde o tělesný pach, proto v uvozovkách), nebo bude mít zrovna krámy, nebo něco podobného, tak Tě odpálkuje,
  • v opačném případě: ženské jsou, obecně, mnohem vnímavější, než většina (sebestředných, vypnutých) chlapů. Takže ona pochopí, „co tím chce básník říct“. No a pak podle toho, jestli ji „voníš“, jak vypadáš, no a tak podobně, taky podle vkusu každý soudružky.

Objektivně vzato ale opravdu začít o počasí není nic moc, na druhou stranu jsi „lopaťák“, takže – svým způsobem – „máš nárok“, protože máš jiné kvality. No tak nic, no, nebude si chtít povídat o počasí tahle ježibaba, tak bude jiná, no. Pro jedno kvítí slunce nesvítí! 😎