zjentek

Pokud neuspokojivému stavu Řecka nedokázala dříve pomoci EU, pomůže mu teď příroda?

Tak například hraboši anebo kůrovec, to jsou opraváři. Většinou když člověk něco nevědomky pokazí, příroda to pak beztak opraví, aniž by to kolikrát tušil – prostě pošle opraváře. A tak když člověk někde způsobí nerovnováhu, odpoví příroda a nastolí rovnováhu. Jediný náš problém je, že se nedokážeme podívat na přehršle pšenice anebo smrku jako hraboši anebo kůrovci, ale vidíme je pořád jen jako člověk. Vidět realitu více pohledy než jen očima člověka je pro drtivou populaci velmi kruté a tak mnohem jednodušší je pro ně suché konstatování zjentku, ty seš ale pitomec. Děkuji a věčně plná ústa za nic přeje zjentek.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Moc nechápu otázku (řeckonomiku a obecně tamější situaci již delší čas moc nesleduji), ale jestli máš na mysli ekvivalent toho, když citróny (jejichž je Řecko hlavním evropským producentem) byly extra laciné (cca 6Kč/kg), tak jim shořely prakticky VŠECHNY citróníky (načež jejich cena raketově vzrostla o STOVKY procent!) a jinak nehořelo prakticky VŮBEC NIC (ani lesy, ani vinohrady, ani olivovníky, POUZE citróníky!), tak si nedovolím v tomto ohledu předjímat ani příslovečné „Ň“! ;) :)

Tohle je pořád dokola – je laciné kuřecí > přijde epidemie ptačí chřipky (chovy se MUSÍ vybít), je laciné hovězí > přijde „nemoc šílených krav“ (o5 se chovy MUSÍ vyvbít) atd., však to už ZNÁME. Nejzajímavější na tom je, že to skoro nikomu nepřijde zajímavé, zato „nová hvězda“ seriálu Ulice, no tak ta už přeci STOJÍ za vzájemné roztrhání si všech Pokémonů.;) :D :D

Další odpovědi
Ametyst

Samozřejmě že ten, kdo nerovnováhu způsobil, ji nemůže napravit. Většinou ani nechce, právě kvůli svému omezenému “tunelovému vidění”.

Postmaster

Člověk je invazní druh co je zde evolučně dočasně

nyjono

Hlavně by museli začít oni, u sebe.

Disraeli

Ty seš joulínek, woe…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliene, proč z tebe vždy vypadne krutá realita a ještě ke všemu vypadá jako děsná švanda?! Jsi prostě génius, to mě kurňa nauč! MUSÍŠ! (; D; D;

zjentek

Disraeli to neznám woe to je něco mezi joudou a šulinem?

Disraeli

V podstatě :D
Ale spíš je to moulínek s „J“.