Obkeiwed

Pokud je ve tride 30 lidi, kolik lidi „prezije“ do konce prvniho pololetí?

Kolik lidi zhruba prumerne za tu dobu ukonci, a kolik na konci roku propadne?

Je mi jasne ze to nikdo nemuze vedet, ale nechte si blbe kecy a kdyztak nejaky zdroj.

Odpovědi
Drap

Průměrně to je 29,782 člověka.

Rokio

Pokud jde o SŠ, tak bych řekl, že 29 až 30 žáků první ročník úspěšně absolvuje, protože dnes jsou střední školy lehké.

Jestli by šlo o vysokou školu, tak si myslím, že první rok zvládne tak dvě třetiny žáků.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Obkeiwed

Mam na mysli nàstavbove studium (maturita)

Pepa25

Nejasná otázka: má jít o třídu v mateřské školce nebo na vysoké?

quentos

Pepa25: Na takto položeou otázku lze odpovědět pouze „ano“ nebo „ne“.