jirka F

Pokud by někde na kulturní akci někdo zkolaboval pomohli byste?

Nebo byste v klidu seděli.

Nejlepší odpověď
Drap

Co by kdyby je blábol a ne otázka. Nikdo z nás neví jak se zachová v krizové situaci. Takže odpověď je jen hádání a domněnky. Zažil jsem takovou situaci před léty v reálu a neseděl jsem a snažil se pomoci. Podařilo se až do příjezdu záýchranky.

Další odpovědi
Kepler

Samozřejmě, zásady první pomoci celkem ovládám.

Edison

Nemám problém pomoci. A taky jsem už své schopnosti několikrát užil. A několikrát, bohužel, marně.

zvonisek

Pomohla bych mu, pokud by to bylo v mých silách. Přinejmenším bych zavolala RZS. A vy?

jirka F

Že mamka s tátou trdí že mně nikdo nepomohl že jsem zkolaboval a nikdo nepomohl podle jejich slov.Táta mně musel odtáhnout domů.

jirka F

Ta černota měl být padající člověk ale asi se nepovedlo vložit.