dust8

Pociťujete na sobě, že se brzy překlene další dekáda?

Nejlepší odpověď
NoFear

Planeta Země zase jednou oběhla Slunce, no bóže. A že zrovna v tom bodě, ve kterém se nechází to zaznamenává začátek a konec roku, tak to Zemi asi nijak netrápí. Jen výmysly lidí, podobně jako gregoriánský kalendář. Nevím, proč by měl být rok 2021… jen proto, že se to někdo od určitého roku rozhodl počítat.
Jen čachry machry s časem, které pro mě nic neznamenají, kromě nějakých schůzek v kalendáři.

Další odpovědi
Kepler

Nové desetiletí, nové století, nové tisíciletí, to letí, to letí! Nic zvláštního, letopočty si vymysleli lidé. Co pociťuju? Třeba že v nové dekádě pravděpodobně umřu.

Alesh

Já to nijak neprožívám. Zajímavý byl konec tisíciletí, ale nějaká dekáda… who cars?! 🙂
Jinak ani ten konec roku nemám potřebu prožívat, stejně se zásadně s novým rokem nikdy nic nezmění. A pokud změní, tak to tím rokem vlastně stejně není, tak co. 🙂

OptieX

Pociťuji, že jsou mi jedno nějaké dekády. Pociťuji, že jsem dokonalý stereotyp mileniála… už s pocitem, že se nechci dál trápit… mít strach, navíc, být nucen vládou, médii, mít strach…

Justin1

To nepociťuji. Změny v mém životě nastávaly spíš kolem kulatých narozenin než kolem kulatých letopočtů.

Drap

Nepociťuji, měl bych?

orwell

Na sobě ano, a to velmi ☹

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.