jirka F

Pijete tvrdý alkohol? Pokud ano, tak ho do sebe nalijete hned, nebo pijete po douškách?

Bonusová otázka: A proč vlastně se panáky někdy do sebe tzv. kopnou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Na návštěvě malého prcka kopnu, velkou štamprli mám na 2×. Tedy s výjimkou přípitku typu „maršál Malinovskij!“, to se musí na ex. Doma to ale popíjím ve formě long drinku, tedy vodka + jakýkoliv džus 1:2 až 1:3.

Další odpovědi
zjentek

Vždyť frťany se za stejný peníze pořád zmenšují! Jak z takových pít po douškách, to by mě teda zajímalo! To do sebe naklop, když to nechceš kopat!

Justin1

Nepiju žádný alkohol silnější než běžné pivo.

quentos

Jen výjimečně. A spíše po douškách, pokud se zrovna nepotřebuju rychle zahřát.

RyuzakiKate

Některý mi voní (vodka, gin, Jäger), ale nechutná. Navíc to nějak špatně štěpím, že mě to úplně odbourá. Jsem schopná vypít akorát gin s tonikem či nějaký drink, třeba Pina Coladu, Bailey's a podobná dámská pití :)

Srandista

Na akci na baru klasický panák hned.

Doma po douškách nějaký kvalitní rum.

Mar1998

Pokud jde o kvalitní rum nebo whisky tak si vždy vychutnávám po douškách. Naposled to byl Bumbu rum, mnam! – https://www.alkohol-shop.cz/bumbu-rum-0-7l-40/

A kopání panáků tak nějak patří k zábavě na párty, ne ? :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.