jirka F

Pijete teď hodně vodu? Kolik odhadem litrů vody za ten den vypijete?

Já chlastám vodu téměř pořád v těch současných vedrech.

Nejlepší odpověď
Filip84

Piju úplně stejně, jako celý rok, musím se hlídat, abych nevypil víc tekutin, než cca 5 l za den, protože jinak mi to vyplavuje z těla minerály a stopové prvky: lékař zakázal.

Dneska bylo nějakých 32°C, jestli je někdo „na umření“ ve 32°C, tak je tam asi něco špatně. Já funguju úplně normálně, prostě je léto, no. 🙄

Další odpovědi
da ny

Přiměřeně.
Obecně piji málo.
Protože nepracuji venku, nepovaluji se celý den na slunci u vody.
Piji stejně. Průběžně, menší množství.
Vody a čaje, maximálně 1,5 litru.

Šetřím ledviny. Těm už 4 l (pokud člověk nepracuje u vysoké pece), dají pěkně zabrat. Je to obrovská zátěž. Hlavně když člověk vypije najednou půl litru, nebo v krátké době (třeba půl hodiny) litr tekutiny.
Lidské tělo si lépe poradí s menším příjmem tekutin, než s větším množstvím

quentos

Kdo ne, hazarduje se zdravím. Ve vedrech pod tři litry nejdu.

Drap

Neměřím to

Savier

Dneska padlo 7 litrů…

Rokio

Piji spíše vodu se šťávou a minerálku.

Řekl bych, že to bude více než 3 litry.