Pijete limonády ,,netradičních" příchutí? Okurková, švestková, pampelišková......

Nejlepší odpověď
Kepler

Ty jmenované neznám. Oblíbil jsem si zázvorovou.

Další odpovědi
quentos

Ne, limonády nepiju prakticky vůbec, ani ty tradiční. Výjimečně Coca-Colu, ale to jen při střevních potížích.
Kepler: pravda, zázvorovou jsem píval loni tradičně jednou týdně v kavárně ke kafi u partie scrabblu s kolegou :{)> ale to už je minulost…

Mats

Ano a jsou moc dobré, hlavně pampelišková.

aliendrone

Spíš minerálky, než limonády. Těžce jsem ujížděl na Mattonce okurkové (nwm proč, ale lemtal jsem ji jak o život, málem mi tekla ušima, mňamiky, ale jako všechno dobré ji už xindlové neprodávají), Poděsračka švestková ujde (moc mě nebere), ale zato v létě u pumpy pokaždé vytáhnu z ledničky Ginger tonic (je fuk jestli Kinley nebo River či jiný, hlavně ledový). Pampeliškovou ale žádnou neznám. :)

CTTON

Okurková hnus
Švestkovou si umím celkem představit docela dobrou chuť by měla.
Pampelišková – nelze posoudit ale hnus by to asi nebyl.