jirka F

Píchli nebo řízli jste se někdy o nůž nebo něco ostrého?

Museli jste někdy i volat 155?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Ne.

Další odpovědi
Kepler

Ani bych si na všechny případy nevzpomněl. Bosou nohou na rozbité sklo v trávě – 155, šití, hřebík čouhající z prkna – prošel i pracovní botou, v kuchyni nožem…

dudu

Kdysi jsem si u otce na prodejně nařízl dlaň na nářezovém stroji a už v dospělosti mně brácha nechtíc zapíchl do zadku vidle. Ostatní četná poranění byla banalita.

Pepa25

Samozřejmě: utrpěl jsem řezné, sečné i bodné rány, celkový počet stehů, co jsem kdy na těle měl, překročil určitě tucet. Všechno bylo v dětství, tehdy se k blbostem 155 nevolala, pokud bylo moc krve, tak se to prostě stáhlo a otec mě vezl do města na pohotovost.

Drap

Mnohokrát. jen jednou to bylo na šití.

Mc Merkurion

… samozřejmě, několikrát … taky jsem si potykal s cirkulou, no vod rý doby už jí zase vykám …

paul1

Před pár lety o srp při vykosování trávy u plotu z pletiva. Řízl jsem se do prstu a dlouho se to hojilo.

Ametyst

Pořežu se i při otvírání konzervy s rajským protlakem. Pak nepoznám, co je co, všechno červené.:-) Nikdy v životě žádná rána nebyla na šití. Kde jen jsem viděla prodávat protlak v tubě?

Rokio

Ano, ale volat záchranku jsem nemusel.

nyjono

Ano.
Ne.

GM

Každou chvíli něco. Jednou jsem si při zabíjení kuřete málem podřízla žílu.😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.