VaclavZeman

Pamatujete si, jak jste rostli?

Ja si pamatuji, ze jsem byl vzdy nadprumernym chlapcem. V rozmerech do sirky hodne naprumernym, vyskou sice tolik ne, ale i tak nadprumernym ano. Merim metr osmdesat tri, coz je idealni vyska pruskeho vojaka. Ale s usmevem na rtech si vzpominam na pozdni osmdesata leta, kdy uz jsem byl nactilety a puberta a rust mi pomalu koncily, ale moji spoluzaci vsichni najednou vyrostli a byli o hlavu vyssi. Shodou okolnosti to bylo v dobe, kdy se k nam, podle pozdejsich vyzkumu vedcu, dostala radiace z Chernobylu. Takze jsem se po lete vratil domu a vsichni mi spoluzaci, kteri narozdil ode me nebyli cele leto doma a nesrotili se jako ja, tak byli o hlavu vyssi. Dekuju.

Nejlepší odpověď
paul1

No narostl jsem celkem dost vysoko, ale výšku jsem sledoval jen do vojny, měl jsem značky na futru dveří. Tím, že jsem byl vyšší jako okolí, jsem se začal hrbit a to mi trochu zůstalo. Moc se mi nelíbilo, že jsem vyčníval. Na vojně jsem se ale narovnal, byli tam vyšší kluci ode mne, takže jsem „zapadnul“. Později jsem měl kvůli výšce občas i problémy, někteří vzrůstem nižší, ale funkcí vyšší se mi snažili ze závisti komplikovat život.

Další odpovědi
Rokio

Mám průměrnou výšku. Jsem o 2 cm nižší než můj táta.

aliendrone

Pamatuji tu dobu, moje starší starší nám tenkrát posílala fotky s doslova neuvěřitelnými hřiby, které tenkrát sbírali to léto v lesích zakarpatské oblasti. (Podílela se na výstavbě plynovodu „Progress“.) Ono tam prý tenkrát VŠECHNO rostlo jako z Mičurinovy příručky. Jí to tak nějak vydrželo dodnes, právě prodělává další kolo chemoterapie – na rozdíl ode mne a mladší staší sourosemetriky. :|

quentos

Ano. Věřte nebo ne, při seřazování podle velikosti v hodinách tělocviku na ZŠ jsem byl třetí nejvyšší. Pak už to šlo jen s kopce a dnes (38 let) mám 169 cm. V inzerátech hledají ženy často muže „nad 170 cm“. To mi neříkejte, že rozdíl dvou centimetrů poznají pouhým okem.

Lotr2008

quentos: já mám jenom 161 cm a vždy jsem měl kolem sebe fůru bab.

quentos

To proto, že jsi lotr. Lotry ženy milují.