hendricks.br

Opravdu zadluží tahle vláda náš stát na několik generací kvůli Ukrajině?

Podotýkám, že pokud Ukrajina uhájí svou nezávislost budou potřeba miliardy na její obnovu.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě nezadluží, pan profesor íkal, že vláda ví jak na to a má připravené scénaře pro všechny varianty. Jak přesně je to zamýšleno se můžeš dozvědět pouze na vládě.

Další odpovědi
elkon

Ta ji zadluží i bez Ukrajiny. Ale nejen to, přivede nás do chudoby.

Ametyst

To přece není kvůli Ukrajině, ale kvůli sankcím proti Rusku. Z Ruska dovážíme suroviny, ne z Ukrajiny.

led

Je úplne jedno, či Ukrajina vyhrá alebo prehrá. Platiť na obnovu Ukrajiny budeme aj tak. Každý, rozdiel bude v tom, kto z platiteľov do fondu „obnovUkrajinu“ prežije zo zvyšku peňazí, ktoré mu zostanú.

Ametyst

Politici se už nějakou dobu chovají , jako by peníze rostly na stromech. Zadlužení je netrápí. Asi nevidí žádnou světlou budoucnost.

Pepa25

Obvyklé dopolední okénko trollení?