bob22

Opakoval jsem druhý ročník na střední škole. Ovlivní to nějak moje šance dostat se na vysokou?

Aktuálně jsem ve 4.ročníku a mám před maturitou. Mam v planu studovat dal na vysoké škole. Ale v 2.rocniku jsem dostal 5 a musel jsem ho opakovat, ovlivní toto nějak moje šance na další studium? Mám Scio testy takže se hlásím bez přijímacího řízení. Díky

Nejlepší odpověď
quentos

Doufám, že ano. „Opakoval jsem druhý ročník na střední škole ovlivní to nějak moje šance dostat se na vysokou?“ „Jsem ve čtvrtý ročník…“

  • kdo nepozná konec jedné věty a začátek druhé, neumí je oddělit aspoň čárkou a neumí ani skloňovat, nemá na VŠ co dělat.

Další odpovědi
Drap

Snad jen minimálně.

bob22

Tomáši, vážím si tvého věcného komentáře ale nemám v plánu studoval čěštinu. A při rychlém psaní na telefonu nehodlám ani tolik přemýšlet nad formátováním.