dust8

Odešli byste z odpovědi.cz, kdyby zmizel bodový systém?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, protože...

Proboha NE! Uvaž – KDO by asi tak obšťastňoval Keplera, zjentka, led, Dochyho a mnohé další láskyplnými a vřelými komentáři? O tom, že z toho mohou těžit i ostatní (dostane se jim včasné výstrahy před těmito podezřelými individuy) nemluvě. ;) :D :D

Další odpovědi
elkon

Ne, protože...

Poradny jsou o odpovědích, ne o bodech. I když zde jsou často od některých exotů dotazy jak z Bohnic.

Mr. Marek

Ano, protože...

Že váháš, jinak bych sem ani nechodil. Mám to jako denní rutinu, body počítám a sleduju své postavení v žebříčku 😁 Vždy mě potěší, když mám na odpovědi třeba 10 palečků, to jdu slavit. Oh wait…to se ještě nestalo 😁

GM

Ne, protože...

Nechodím sem kvůli bodům. Ale ráda někoho body hodnotím.

Tabea

Ne, protože...

Ne, ale je to fajn zpestření.

jirka F

Ano, protože...

To by asi bylo blbý, Odpovědi by tím ztratili hodně.A já po letech práce formou otázek a odpovědí bych také přišel o hodně.

quentos

Ne, protože...

… coby zlatý už body dávno nesleduju, a přesto tu pořád jsem.

Karel Cichý

Ne, protože...

Mám čest

Kelt

Jiná odpověď

Za ty body si nic nekoupím, ale jsou zde zvláštní vztahy mezi některými účastníky a nutí mne to občas ťukat do klávesnice. Vydržel jsem a zlatáky přibývají. Třeba bude kurs 10 euro za bod, tak abych něco měl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

aliendrone na také vyznanie… No, tak teda, aj keď tu body nebudú, teória, tak tu zostanem, aby som na Vašu škodlivosť dávala pozor. 👼