Savier

„Od té doby, co chlemtáš ten patok, je z tebe úplně jiný člověk.“ – Co znamená tato věta?

Nejlepší odpověď
quentos

Chlemtat – hltavě/ ve velkém množství pít, patok – pití nízké kvality (zejm. alkoholické). Jinak nevím, kde by mohl být v té větě problém…

Další odpovědi
cappuccino

Ze mas vylitej mozek!!!

Proc je to v kategorii materske skoly??!

elkon

Zřejmě jsi se změnil na alkoholika.

Rokio

Že daná osoba začíná mít problémy s pitím.

Savier

To ale nikdo neříkal mě. Já to zaslechl v seriálu. Děkuji.

Funna

to je snad jedno, kdo a kdy to řekl…chceš znát význam věty, ne?…tak kterým slovů přesně nerozumíš?

Savier

Chci znát význam, to ano. Nechci ale, aby ten význam byl mířený na mojí osobu. Děkuji.

elkon

Tak to máš formulovat jinak. Třeba na začátku napsat „zaslechl jsem“…

Savier

elkon: Máš pravdu. Je to z části moje chyba. Měl jsem to napsat srozumitelněji. Omlouvám se.

cappuccino: Přiřadilo mi to tam automaticky. Nechápu proč