Millisek

Objednával jste si někdo nábytek z okay.cz?

Odpovědi
elkon

Nábytek vždy kupuji osobně, nekupuji „zajíce v pytli“.

paul1

To bych si netroufl. Z o.kay máme rychlovarnou konvici a je o.k.

Misulkanov

Dobrý večer, já jsem na okay.cz už párkrát nakupovala, ale vždy jen maličkosti. Docela nerada totiž kupuji dražší věci přes internet, bez možnosti si je „osahat“! :D Nedávno jsem to ale udělala znovu a musím uznat, že nelituji. Sehnala jsem totiž skvělé posuvné dveře za super cenu z tohoto e-shopu: https://www.po­suvnedverekja­dru.cz/posuvne-dvere/. Takže s okey.cz jsem spokojená, ale spíš na menší doplňky do bytu. 🙂