Rokio

Nemůžu si udělat řidičák, protože nejsem toho schopen, nebo proto, jelikož mi to zakázal lékař?

Mám celkem zdravé oči (ani brýle nenosím), zdravý sluch, pohybově jsem bez omezení, intelekt mám v normě a na silnici bych jako řidič se nechoval jako prase.

Stejně mi to doktor zatrhl.

Nejlepší odpověď
Drap

Dokror měl k tomu určitě pádné důvody, že uznal, že nejsi schopen řídit. Včera jsi psal, že ani nechceš řídit.

Další odpovědi
Disraeli

Protože ti to doktor zakázal a protož ti to tvůj zdr. stav neumožňuje. A ne udělat si řidičák (což bys možná zvládl), ale dlouhodobě řídit a účastnit se silničního provozu. Paranoia, bludy a další by znamenaly, že bys mohl být (a taky byl) nebezpečný sobě a hlavně i ostatním.

elkon

Podle tvého neustále hloupého vyjadřování doktor dobře ví co dělá. I o intelektu to svědčí. Což také dokazuje tvé stálé vychloubání, předvádění a vnucování i když o to nikdo nestojí.

Kelt

Psal jsi o problémech při předcházení cesty. Chodíš k lékaři specialistovi. Takže úplně zdravý nejsi.

Disraeli

Auto je v podstatě zbraň. Síla, váha, rychlost, aj. Může být smrtící a to až katastroficky. Řídit nemůže kdekdo a vyžaduje se nejen fyzické zdraví, ale zejména i duševní.
A riziko je tam vždy… i u těch co se léčí.

Rokio

Drap: Nechci řídit, ale přeji si mít právo udělat si řidičák. Mít tu možnost.

Drap

Když nechceš řídit, je řidičák zbytečný. Dělat zbytečné věci je hloupé