Savier

Nastane doba, kdy se normalizuje pedofilie?

Je to možné? V dnešní době bych se nedivil ničemu. Vždyť transgender boxeři mají zápasy proti ženám a nikdo se nad tím nepozastavuje! To samé plavkyně.

Nejlepší odpověď
Rokio

Dříve už to tak bylo.

Příkladem je starověk. Bylo to ve Spartě.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Nad transgender sportovci se lidi pozastavují naopak hodně! Dokonce se nedávno spustila krtika na boxerku, která ani nebyla trans, jen měla více testosteronu a proto ma větší sílu. Což z ní ale nedělá muže…

A pedofilie se jen tak nenormalizuje, od trans lidi ve sportu je to hodně daleko.

Disraeli

Dost možná. Už teď jsou Západní společností různé degenerace, nemocí, úchylky/odchylky a rovnou i úchylnosti představovány jako normálnosti, trend a progres.

I v opěvované starořecké demokracii se pedofilie a pederastie staly normou a zvykem.

Drap

Doufám ještě pořád, že se svět vzpamatuje.

Ametyst

V USA se to pomalu děje, a v muslimské Evropě také. Patříme přece na Západ, že…

quentos

Nejdřív si ujasni, co je to pedofilie, a pak teprve mudruj.

Pepa25

Ne, nenastane.
S transgender sportovci to jinak nesouvisí. Mimochodem, ta transgender boxerka se účastnila už minulé olympiády – pamatuje si někdo, že by kvůli tomu bylo nějaké pozdvižení? Pokud ne, proč je nyní? Nejsou to vhodnější otázky?