zjentek

Nač existuje tak obrovské množství krásných žen, když všem to nemůžu říkat?

Proč jim to nemůžu říkat? Já prostě cítím, že pokud se u nich na potkani začnu zastavovat a povídat jim o jejich nádheře, přirozeně, takjak to cítím, tak že na tom bude něco divného a bude jimi zle vysvětleno. Proč to tak cítím? Chjo…

Nejlepší odpověď
aliendrone

To je profesionální deformace sňatkového unterwassermanna. Zkrátka jim to cpeš tak dlouho, že tomu sám uvěříš. ;)
NEBO
Záleží i na okolnostech jako aktuální intoxikace C2H5OH. Víš co se říká – žádná ženská není ošklivá, jen ty jsi málo ožralej. ;) :D :D

Cákryš, že bys z regulí sňatkově-unterwasserman­nského cechu zbloudil a stal se z tebe sexuální loudil? ;) :D :D

Další odpovědi
Kelt

Tak říkat to můžeš všem, ale obvykle je to předpříprava ženy do horizontální polohy. A tady tělo je jen omezené.