Weirdquestio

Na jakém webu lze sdílet povídky v češtině a získat zpětnou vazbu?

Rád bych někde zveřejnil první díly své rozpracované série povídek, abych získal zpětnou vazbu od čtenářů. Existuje nějaký ideálně český web (může být i EN, DE, RU), kde by to šlo, kde je aspoň trochu rozumné publikum? Plno webů je spíše o hororech, sexu a morbidních fan fiction o Harry Potterovi nebo boy bandech.

Jedná se o příběhy ze života školáků, které nebudou na sebe vyloženě navazovat a mají popisovat to, jak se z hlavních hrdinů stanou úspěšní dospělí, částečně na způsob seriálu Průměrňákovi.

Nejlepší odpověď
autacek

Dobrou zkušenost mám s portálem http://www.piste-povidky.cz/

Další odpovědi
quentos

saspi.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hong Kong

Příspěvek smazán administrátorem.

Weirdquestio

Autacek – díky, není to příbuzné s totem.cz? Web vypadá podobně.

Jinak jakou mate zkušenost s Wattpadem?