Lotr2008

Na čem všem jste závislí?

Já na kávě a jezení, jinak asi na ničem. Já ale ničeho nelituji. Má žena je bohužel závislá hlavně na kouření, jinak jinou závislost nemá. Je děsivé, že někdo není schopen přestat třeba s kouřením.

Nejlepší odpověď
Rokio

Mám v podstatě jen nelátkové závislosti. Jsem závislý na PC. Konrétně na internetu, sociálních sítích, komunikačních webech (např. tento web) a na PC hrách.

Další odpovědi
paul1

Trošku na kávě. Kouření už ne, s tím jsem před mnoha lety seknul (i když jsem do toho investoval spoustu peněz). Teď trošku na hašlerkách a halls. Hlavně jsem ale dost závislý na dobrém slovu a slušném chování vůči mně. Na to si dost potrpím a pokud je to jinak, tak se asertivně ozvu.

Wallace

Na vodě, jídlu, vzduchu a spánku. Ale pokud toto nebudu brát v potaz a budu počítat jen záležitosti, které nemusejí být pro přežití jedince rodu Homo sapiens sapiens zásadní, tak se bude jednat třeba taky o kávu, čtení, vzdělávání se anebo mám v oblibě i své sporty.

zjentek

Na ničem. Život je příliš krátký na to, zvykat si na cokoli. Zvykneš si, no dobře. Myslíš si, že návyk s tebou tady bude navěky. Jenže ani se nenaděješ a sbohem a šáteček. A co pak? 🤷‍♂️

df

Pivo a péčko

led

Na živote. Nielen svojom, ale všeobecne: Ži a nechaj žiť.

Ametyst

Na světle, na teple, na jídle. Na takových primitivních věcech, které se v 21. století stávají luxusem.

elkon

Na ničem. Závislí jsou jen slaboši.

Darcy

kafe, knihy, les nebo zahrada (neumím si představit život někde, kde bych neměla kytky o které se dá starat, nebo nemohla chodiť do přírody, zažila jsem 2roky v NY a málem jsem tam duševně zamrzla a umřela).
Na mé čtyřnožce (pan chlupoň), a na mamince :) neumím si představit že bych ji neměla, taky mám ráda malování a omalovánky – i v nemocnici jsem byla „ta hodná teta“ co si maluje s dětskými pacientmi (jo, nebylo to nezištné 😂 „hodná teta“ si s nima malovala aby ji neprdlo v bedně 😁 s personálu)