aliendrone

Myslíte, že se to může stát?

Dnes je ze všech stran Andrej okopáván – za vládní nekoncepčnost, neschopnost atd. Jenže…

V důsledku situace, kdy u nás dochází k mnohem větší promořenosti než jinde, LZE nakonec očekávat (spolu s případnými účinky očkování), že Covid u nás přirozeně poleví o dost DŘÍVE, než jinde a pak se prozměnu my budeme smát zbytku světa. Je možné, že se z dnešního (ne)svatého Andreje nakonec za rok, dva stane Andrej POLOBŮH? Co vy na to? ;) :D :D

Nejlepší odpověď
Kepler

Z Andrejka už nikdy polobůh ani centibůh nebude, na to už je proti němu příliš mnoho likvidátorů. I kdyby se nakrásně potvrdilo, že měl pravdu, likvidátoři to budou vydávat SVŮJ úspěch. Jak je to s tou promořeností, tomu příliš nerozumím, ale vkládám a vždycky jsem vkládal velké naděje na vakcinování, i když si někteří lidé myslí, že nám takto chtějí do těla vpravit čipy a že vakcinace je jen podvod, na který se dokonce umírá. No, co na to říct. Proč se asi vracejí takové nemoci jako spalničky a černý kašel? Díky odpíračům očkování! Lidská blbost je nekonečnější, než sám vesmír, to už věděl i kolega Albert Jedenkámen.

Další odpovědi
elkon

Asi nedáváš dost pozor, protože Andrej o tom nerozhoduje. Při rozhodování je Andrej jeden z mnoha (nechce se mi teď počítat, kolik má vláda členů). O všem rozhoduje VLÁDA, jako celek. Takže vinu na něj hází jen ti, kteří mají vymeteno v makovici.

JežíšKristus

Tak v Německu mají covid sražený na minimum, jestli označujete Angelu Merkel za bohyni, tak prosím…

Bureše po tom, co předvedl, nikdo už asi nikdy chválit nebude…

autacek

Ani hvn, Andrej si bude dávno prdět do hlíny a dluhy tu budou po něm splácet ještě děti našich dětí.

Pepa25

NELZE to očekávat, protože promořenost by musela být tak trojnásobná, aby to mělo významnější efekt. Spíš hrozí, že „setrvale špatný stav“ (samozřejmě ve vlnách) bude trvat dost dlouho.
Ale na Andreje to nebude mít vliv, ten má své důchodce jisté a zas tolik jich (naštěstí) nezemře.

Zdroj: https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/zivot-v-pandemii-virolog-pavel-plevka-o-promorenosti-a-imuni/r~96801e1­26c7311ebbdfd0cc47ab5­f122/

Mc Merkurion

… no a vo co jinýho jde ??? … dyť to chtěl Prymula už zjara …

Alesh

Je dost chytrý na to, aby se do té pozice spasitele snažil napasovat a jeho voliči dost hloupí na to, aby mu to uvěřili.
Jinak v promořování nás jiní předběhli Italové, Číňani, USA, Rusko atd. Zajímavá je situace třeba v Iránu, jednu dobu říkali, jakej to je problém a najednou je ticho na pěšině… Nebo co takové Bělorusko, těm se to vyhnulo (když to tam přišlo, tak jim Lukašenko naopak naordinoval sportovní akce:-)?

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/clanek/vak­ciny-jsou-zlaty-dul-kdo-a-kolik-na-nich-vydela-40353181

zjentek

To je sice GREAT – Andrei polobůh, ovšem NĚKTEŘÍ Z NÁS se už později nebudou smát vůbec! A protože JÁ jsem pořád v pořadníku na kovida, tak se mně takovýto způsob promořování vůbec, ale VŮBEC NELÍBÍ! Nevím, nač vyhazuju boby za kvalitní nososuspik v barvě kůže, když mě vláda nějakým svým sofistikováným trojským koněm nakonec CELÝHO A DŮKLADNĚ promoří!

Gus_Fring

Vůbec nevím, jestli se to může stát. Protože je možné, že „promořenost“ nebude mít na nakažení vliv. Protože spousta lidí chytne Koviďáka po několikáté, navíc je tu kdejaká mutace.

Ale jsem si jist, že Andrej nikdy oceněn nebude. Ani nevím, za co by oceněn měl být. Pokud by se stalo, co píšeš, tak jeho úspěch by byl takový, že to on a vláda pokazili tolik, že jsme se z toho dostali. :D

EKSOT123

Víceméně souhlasím s kolegy. Je bezpečnější získat imunitu očkováním (jako v Izraeli). U nás to jde pomalu a navíc se spousta lidí očkovat nenechá. Promořování je ten nejhorší způsob, kde kromě spousty nebožtíků má virus při tak velkém rozšíření mnohem více příležitostí mutovat do ještě nebezpečnějších forem a do forem, na které neplatí vakcíny ani dřívější promoření. To je tedy druhá velká výhoda očkování.

Marty Koller

Elkone, máš špatné odpovědi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

elkon, dobrý trolling. Takže Babiš vůbec nerozhodl o tom, že se třikrát změní ministr zdravotnictví. Rozhodli to za něj jiní, on do politiky nechtěl. Vůbec není šéfem strany jednoho muže, a vláda se neřídí pokyny premiéra. Rozhoduje podle své většiny, každý sám:))) Možná, až dospějete, tak to budete vidět jinak. Odpovědi.cz by snad měli být od 18 let, aby sem děti nepsali takový hlouposti.

elkon

Chudinko, až ti bude tolik co mě (jestli se toho dožiješ), tak možná uvidíš realitu. Když nevíš jak funguje vláda, tak nedělej chytrého.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Autáček už se tu předvedl dost. jeho trapné výlevy nemá cenu komentovat.

Pepa25

Souhlas s tím, že elkon je úplně mimo. Viz včerejší případ: v „čau lidi“ Babiš řekl, že mu došly dopisy nějaké prodavačky a hasiče, co si dělají maturitu dálkově a v současné době to nezvládají, tak Andrej řekl, že stačí úřední maturita a basta. Na co nějaké ministerstvo školství a lidi, co pedagogice rozumí. Prostě Nejvyšší rozhoduje, podle toho, jaký dopis si přečte …

elkon

Pepo, jedna figura nic neznamená, ve vládě mají všechny hlasy stejnou váhu. Jestli Babiš něco povídá někde, neznamená nic. To co říká na soukromém blogu, mě nezajímá.

Pepa25

Nejde o to, že to někde povídá, ale že to pak tak funguje. Není to poprvé, kdy na tomto soukromém blogu vyhlásil vládní program.