CTTON

Myslíte že někdy v budoucnu z Číny nebo jiné země unikne z labaratoře umělý virus?

Může to být zkáza lidstva a konec světa?

PS: nikdo nepíše o této neškodné chřipce mam na mysli něco třeba za 40 nebo 50 let.

Odpovědi
dust8

Říká se, že Covid 19 unikl z laboratoře. Co je na tom pravdy ví asi málokdo. Bylo by to paradoxní kdyby nějaký virus způsobil konec světa.

Pepa25

Ne. A samozřejmě ani SARS‑CoV‑2 neunikl z laboratoře – pokud by měl umělý původ, tak by proti němu existoval lék (pokud někdo vyvine bilogickou zbraň, tak se proti ní musí umět sám bránit, jinak ztrácí smysl).

Michaela66

Pepa25: A kde berete to přesvědčení, že proti němu lék neexistuje? Vždyť v Rusku jsou již proti Covidu naočkovaní.