knerikogfire

Myslíte si, že provozovatel tohoto webu má v pořádku účetnictví?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nevím

Myslím, že především ti DO TOHO NIC NENÍ! Jsi snad nějaký práskač, že se staráš o cizí, místo o svoje? Tyhle bonzáky co strkají rypák do věcí, po kterých jim NIC NENÍ (a téměř vždy nemají zameteno před vlastním prahem!) fakticky miluju. :(

Další odpovědi
Arne1

Nevím

… a je mi to fuk

Malvína

Nevím

Je mi to naprosto jedno a to by mělo být taky. Je to čistě jejich věc. Odpovědi se o nás také nezajímají, zda jsme zaplatili své měsíční odvody.

anonym

Ano

Nemám důvod si myslet, že ne.

Drap

Nevím

Je to pouze jeho věc a všem ostatním to může být jedno.. Nebo se ti zdá že tobě platí málo?

Emefej

Nevím

Není to moje, ani tvoje starost. Ty ses tu zaregistroval, abys jako svou první otázku položil tohle? Úsměvné…

EMELOUN

Nevím

elkon

Nevím

Nevím, nezajímá mě to a není to pro mě důležité.Je to jeho věc.

paul1

Nevím

Ale domnívám se, že ano