Super guy

Myslíte si, že by naše armáda potřebovala nový maskovací vzor? Nemyslíte si, že je vz. 95 na dnešní dobu zastaralý?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nevim, nevim, ale smyslem maskáčů je se zamaskovat, ne se promenádovat po molu … no, a příroda, jak víme, je furt stejně barevná jako za krále Klacka … nehledě na to, že by to stálo zbytečný prachy …

Další odpovědi
elkon

Maskování je pořád maskování. Provádí se podle prostředí. Např. je jiné v Arabské poušti, jiné na Doupově.

Drap

Nemyslím si to. Proč by měl být vzor 95 zastaralý? Maskování nepodléhá módě a nemusí se měnit každý rok.

Pepa25

Nevím, jestli potřebovala, ale je fakt, že dnes už převládají digitální maskovací vzory (napří v USA vzor UCP)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.